#

Sinjalizuesi i pushimeve Rentals

Rritni të ardhurat e biznesit tuaj dhe lini mënjanë rutinën me mjetet e menaxhimit të hoteleve, të krijuara posaçërisht për pronarët e qirave të pushimeve nga pronarët e shtëpive me qira të pushimeve me sfond teknologjik. Mund ta bëni vetë ose të kërkoni një konsultë. Merrni shitje të rregulluara në internet dhe lironi kohën tuaj.

#

Pse më duhet OTA Sync?

Menaxher i kanalit është një modul që ju lejon të lidhni dhe sinkronizoni kanalet tuaja OTA (të tilla si Booking.com, AirBnB, Expedia, Hotels.com, HomeAway, Trip Advisor, etj.). Pa rezervime të tepërta!

Sistemi qendror i rezervimeve për të gjitha llojet e akomodimit: hotele, bujtina, vila, kampingje, apartamente, organizata turistike dhe agjenci turistike.

Sistemi i tavolinës së pritjes me bazë renë kompjuterike që ju ndihmon të menaxhoni operacionet tuaja të përditshme nga një vend për një menaxhim efikas të pronës.
#

Rrit dukshmërinë dhe rezervimin të akomodimit

#
Një për t'i sunduar të gjithë

Një administratë për të kontrolluar mbi 100 kanale OTA

#
Rritni të ardhurat tuaja

Më shumë ekspozim = më shumë rezervime

#
Më shumë rezervime por 0 prenotime

Lëreni teknologjinë tonë të funksionojë ju - pa stres

#
Aplikacione Android dhe iOS

Më e mira në treg, punoni shkoni

#
Ndërfaqe super e lehtë

Më e lehtë se sa të shkruani një email

#
Transferim i thjeshtë

Importoni automatikisht të gjitha rezervimet aktuale në sistemin tonë

#
I pajtueshëm me shumë prona

Më shumë prona nuk ka do të thotë më shumë komplikime

#
Të dhënat tuaja ruhen dhe siguruar

Të gjitha të koduara dhe automatikisht çdo ditë kopje rezervë në re

Menaxheri i kanalit

Menaxheri i kanalit është një modul që ju lejon reklamoni akomodimin tuaj në mbi 50 në internet agjencitë e udhëtimit menjëherë (të tilla si Booking, AirBnB, Expedia, Hotele, HomeAway, Këshilltar Udhëtimi, etj.)

Motori i rezervimit

Sistemi qendror i rezervimeve për të gjitha llojet e akomodimi: hotele, bujtina, vila, kampingje, apartamente, organizata turistike dhe udhëtime agjencitë.

Zgjidhje për menaxhimin e hoteleve

Sistemi i tavolinës së pritjes i bazuar në renë kompjuterike që ju ndihmon menaxhoni operacionet tuaja të përditshme nga një vend për një menaxhim efikas të pronës.

#

Vlerësime nga përdoruesit tanë

# #

#Përshëndetje, e kam analizuar thellësisht mjetin dhe ka shumë potencial. Më pëlqen shumë aplikacioni kalendar dhe celular. Ka ende nevojë për përmirësime dhe përkthime në më shumë gjuhë, por ekipi është vërtet i dobishëm me mbështetjen dhe ata po zhvillojnë funksionalitete të reja shumë shpejt. E ardhmja e këtij mjeti mund të jetë me shkëlqim!

#
WebmaremmaMenaxher hoteli
# #

#Mbështetje 24/7, efikasitet i lartë në zgjidhjen e çdo dyshimi apo problemi të mundshëm. Vlera e mirë për paratë. Duhet pak kohë për t'u mësuar me të. Pavarësisht kësaj, përvoja e përgjithshme është më se e madhe.

#
Tanja M.Pritësi/Pronari i pronës
# #

#Më në fund, një PMS i thjeshtë që nuk ka një milion opsione të panevojshme. Ata fokusohen në atë që ka vërtet rëndësi dhe janë më të mirët në të! Dhe mbështetja është gjithashtu fantastike :)

#
mUdhëtimAgjencia e Menaxhimit të Pronave
# #

#ky mjet do t'ju ndihmojë! 🌮 Aplikacioni celular duket dhe funksionon shkëlqyeshëm! 🌮 Bazuar në renë kompjuterike, kështu që nuk ka nevojë për një pajisje ose pajisje speciale, për sa kohë që ka internet 🌮 Vendndodhja e shumëfishtë (edhe pse nuk jam i sigurt nëse kjo mbulohet nga marrëveshja?) 🌮 Qasje me shumë përdorues / ekipe 🌮 Shiko kalendarin për rezervime për njësi pronësie

#
Michelle RosalesPritësi/Pronari i pronës
# #

#Produkt i shkëlqyeshëm për agjencinë tonë Ne menaxhojmë 50 listime në AirBnB & Booking dhe tani do ta përdorim këtë për të sinkronizuar listimet tona dhe do të marrim motorin e rezervimit për faqen tonë të internetit. Së bashku me aplikacionin dhe funksionin e nënpërdoruesit ne zgjidhëm miliona probleme. :)

#
Masters STRAgjencia e Menaxhimit të Pronave

Monitoroni akomodimin tuaj nga kudo

Përdorimi OTA Sync aplikacion celular superior për t'u mbajtur gjithmonë një sy se si po shkon akomodimi juaj. Jep keni akses të menjëhershëm në të gjitha figurat kryesore, rezervimet dhe edhe skaner MRZ për dokumentet e mysafirëve.

#

Pyetjet e shpeshta

Jo, nuk ka tarifë konfigurimi.

Starter vjen me 15 njësi të përfshira në çmimin fillestar. E rregullt me ​​20 njësi. Profesionale me 25 njësi.
Çdo njësi shtesë tarifohet sipas çmimit në secilën paketë. Për faturimin vjetor ka 20% zbritje në çdo gjë.
*Një njësi mund të jetë dhomë, apartamente, shtëpi njëkatëshe ose vilë, çfarëdo që konsiderohet si njësi me qira në pronën tuaj.

Në varësi të planit tuaj, ne do të dërgojmë një faturë në përputhje me rrethanat. Ne bashkëpunuam me STRIPE në mënyrë që të mund të paguani me mënyrën tuaj të preferuar të pagesës, shpejt dhe sigurt. Ne pranojmë të gjitha mënyrat kryesore të pagesës, duke përfshirë kartat e kreditit.

Ti nuk. Ne presim në serverët tanë në cloud dhe nuk ka nevojë për instalime lokale të makinerive. Nuk ka nevojë të shkarkoni asnjë lloj softueri, këto janë sisteme të së kaluarës. Ne ju rekomandojmë të përdorni Google Chrome pasi është shfletuesi më i avancuar në ditët e sotme dhe mbështet teknologjitë më të fundit që ne përdorim.

TVSH-ja është e përjashtuar dhe e ngarkuar në çmim nëse është e aplikueshme.

Sigurisht, ne kurrë nuk planifikojmë të ndalojmë së rrituri dhe duke shtuar funksione të reja për klientët tanë, ju mund të kontrolloni tonën udhërrëfyes publik.

Po, ne po. Nëse zgjidhni abonimin vjetor ne ofrojmë 20% zbritje. Për dy vjet 10% dhe për tremujor 5% zbritje.

Në dhomat vendosni numrin 100 dhe ndani çmimin me 3. Ky do të ishte çmimi juaj. Shembull: për 100 dhoma çmimi është 383.50EUR/muaj. Për bujtinë me 100 shtretër çmimi është 383.5 / 3 = 127.83 EUR në muaj.

Ti dashuron OTA Sync por do të doja të ndryshonte në një kontratë vjetore ose mujore. Nuk ka problem, ju mund ta bëni këtë në çdo kohë. Thjesht na dërgoni një e-mail në: officeATotasync.me.

Jo, nuk duhet të paguani kurrë një komision kur merrni një rezervim. Ne operojmë vetëm me një model të tarifës së sheshtë. Ju mund të shikoni tonë çmimet këtu.

Po, ne i kemi të dyja. Më shumë detaje mund të gjenden këtu.

Po ne e bëjmë! Dhe ne jemi më se të lumtur për të arritur një marrëveshje të personalizuar për secilin prej partnerëve tanë të rinj. Mund të kontrolloni disa detajet këtu. Ju lutemi na dërgoni një email në office@otasync.me.

Ju lutemi përdorni Helpdesk-in tonë të specializuar të faqes së internetit ku do të gjeni përgjigje për pothuajse të gjitha pyetjet tuaja. Nëse jo, atëherë dorëzoni një biletë.
ndihma jonë.

Gatshme për të filluar?

Punoni më shpejt, më efikas dhe fokusohuni në atë që ka vërtet rëndësi!

  • Provë falas 14 ditë
  • Konfigurim i lehtë me udhëzime
  • Menaxher i përkushtuar i llogarisë
  • Anuloni në çdo kohë, pa kontrata
  • Karta e kreditit nuk do të tarifohet